3+1 روش ساده برای دانلود فیلم و ویدیو از طریق سایت یوتیوب

معمولا یوتیوب را به عنوان یک مخزن پر از فیلم می شناسیم و غیر از این هم چیزی نیست اما معمولا برخی از ویدیو ها صرفا صوتی هستند و پس زمینه ای ثابت دارند. معمولا ابزارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند هنگام دانلود از یوتیوب، صرفا صدا یا فیلم ها را دانلود کنید.

بنابراین می توان گفت که در یوتیوب دو نوع محتوا وجود دارد:

  1. فیلم (ویدیو)
  2. صدا (مبتنی بر فیلم)

یکی از دغدغه های مهم کاربران یوتیوب این است که بتوانند فیلم های مورد علاقه خود را از این موتور بزرگ جستجو دانلود کنند. به هر دلیلی یوتیوب این امکان را آزاد نگذاشته است.

1- دانلود فیلم های یوتیوب از طریق وب سایت های کمکی

معمولا افراد از طریق مرورگر هم به مشاهده فیلم یوتیوب می پردازند و بعید نیست که بخواهند همان موقع فیلم هایی را دانلود کنند. اگر از YouTube Red استفاده نمی کنید به کمک چند وب سایت می توانید روش دانلود فیلم از یوتیوب رایگان را انجام دهید. این وب سایت ها به قرار زیر می باشند:

  1. GenYoutube
  2. ClipConverter.cc
  3. SaveFrom.net
  4. Downvids.net
  5. Yoo Download
  6. TelechargerUneVideo
  7. y2mate

2- YouTube Red و دانلود قانونی از یوتیوب

YouTube Red یا یوتیوب قرمز نسخه ای از یوتیوب است که به شما اجازه می دهد، به ازای ثبت نام در در آن فیلم های یوتیوب را دانلود کنید. در حقیقت در YouTube Red خود این شبکه به شما دسترسی به دکمه دانلود داده و می توانید محتویات آن را دانلود کنید.

نکته ای که در استفاده از YouTube Red مورد توجه قرار می گیرد این است که، ثبت نام در آن مبتنی بر هزینه است و استفاده از آن رایگان نیست.

3- افزونه Video Downloader professional برای دانلود فیلم یوتیوب در گوگل کروم

Video Downloader professional افزونه ای است که نه تنها برای دانلود از یوتیوب بلکه برای هر وب سایت اشتراک گذاری فیلم کاربرد دارد. برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را روی مرورگر خود نصب کنید.

وقتی که این افزونه را نصب کردید یک علامت دانلود که فلش رو به پایین است در سمت راست آدرس بار قرار می گیرد.

افزونه دانلود از یوتیوب در کروم Video Downloader professional

هر بار که وارد سایت فیلم می شوید ( مثلا یوتیوب ) و فیلمی را مشاهده می کنید، این افزونه امکان دانلود آن را برایتان فراهم می کند و شما می توانید با کلیک کردن بر آن از جزییات دانلود سر در بیاورید و در نهایت فیلم را دانلود کنید

Video Downloader professional

همانطور که مشاهده می کنید میزان حجم و نوع فیلم را در این بخش مشاهده می کنید. اگر روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید عملیات دانلود شروع خواهد شد.

برای دانلود و نصب این افزونه روی این لینک کلیک کنید

4- افزونه Click YouTube Video Download برای دانلود فیلم یوتیوب در فایرفاکس (Firefox Addon)

این افزونه از جمله افزونه های قوی برای دانلود از یوتیوب است که در مرورگر فایرفاکس طرفداران زیادی داشته و سال هاست در حال اپدیت شدن است.

به کمک این افزونه، می توانید انواع فرمت ها و کیفیت ها را برای دانلود فیلم انتخاب کنید و بعد فیلم ها را دانلود کنید.

گفته شده که آخرین بروز رسانی این برنامه در ۲۵ روز اخیر رخ داده و در فایرفاکس ۵۲ به بالا قابلیت نصب و استفاده را به خوبی دارد.

منبع: gooyait.com


/ 0 نظر / 238 بازدید